Ռալիի ժամանակ մեքենան մխրճվել է հանդիսատեսի մեջ. կա 4 զոհ (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Հունգարիայի ռալիի ժամանակ Skoda Fabia Rally 2 մրցարշավային մեքենան կորցրել է կառավարումը և մխրճվել մրցավազքին հետևող մարդկանց խմբի մեջ։ Արդյունքում 4 մարդ զոհվել է, իսկ տուժածների թվում կա մեկ երեխա։
Մեքենան դուրս է եկել ճանապարհի սահմաններից և ամբողջ արագությամբ մխրճվել հանդիսատեսի մեջ: Միջադեպի հետևանքով 4 մարդ զոհվել է, առնվազն 8-ը՝ վիրավորվել, որոնց թվում կա մեկ երեխա: Այս մասին մարտի 24-ին հայտնել Է Հունգարիայի ոստիկանությունը։
Ողբերգությունը տեղի է ունեցել Լաբաթլան և Բայոտ քաղաքների միջև՝ Կոմար-Էսթերգոմա երկրամասում տեղի ունեցած ռալիի ժամանակ:

During the rally, the car crashed into the spectators. there are 4 victims (VIDEO)
During the Hungarian Rally, the Skoda Fabia Rally 2 racing car lost control and crashed into a group of people watching the race. As a result, 4 people were killed, and one child was among the victims.
On March 24, the Hungarian police reported that the car left the road and crashed into the audience at full speed. As a result of the incident, 4 people were killed, and at least 8 were injured, including one child.
The tragedy occurred during a rally between the towns of Labatlan and Bayot in the region of Comar-Esztergoma.