Հունիսի 1-ին՝ Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրը, Երևանում տոնական շունչ կտիրի. Տիգրան Ավինյան
Հունիսի 1-ին՝ Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրը, Երևանում տոնական շունչ կտիրի։ Այս մասին տեղեկացնում է Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանը:
«Մեծ սիրով հրավիրում ենք բոլոր մեծերին ու փոքրերին Ազատության հրապարակ՝ մասնակցելու Երեխաների պաշտպանության օրվա առթիվ կազմակերպվող տոնական միջոցառումներին։
Ժամը 12:00-ից 19:00-ն կանցկացվի տոնական «Խաղահրապարակ» ծրագիրը, որի շրջանակներում կկարողանաք վայելել օրը տարբեր ժամանցային հարթակներում՝ կինոթատրոն, կրկես, խաղերի ու զվարճանքերի անկյուններ, կցուցադրվեն թատերական ներկայացումներ, համերգներ»- գրել է Ավինյանը:

1 июня, в Международный день защиты детей, в Ереване будет праздничное настроение. Тигран Авинян
1 июня, в Международный день защиты детей, в Ереване будет праздничное настроение. Об этом сообщил заместитель мэра Еревана Тигран Авинян.
«Сердечно приглашаем всех взрослых и детей на площадь Свободы для участия в праздничных мероприятиях, организованных по случаю Дня защиты детей.
С 12:00 до 19:00 пройдет праздничная программа «Детская площадка», в рамках которой вы сможете насладиться днем ​​на различных развлекательных площадках: кино, цирк, игровые и развлекательные уголки, театрализованные представления, концерты.", - написал Авинян.