Անչելոտին ցանկանում է Պերեսի հետ հեռանալ «Ռեալից»
Երեկ լրագրող Էդու Պեդալը Onda Cero-ի Radio Estadio Noche հաղորդման եթերում հայտնել է, որ իտալացի մասնագետը որոշել է հեռանալ ակումբից մրցաշրջանի ավարտից հետո: Սակայն իտալացին հենց ինքն է հերքել այդ լուրերը։
«Ցանկանում եմ հստակություն մտցնել. ես երբեք ինքս չեմ որոշի, թե երբ հեռանամ այս ակումբից, երբեք իմ կյանքում։ Մի օր այդ պահը կգա, բայց ես չգիտեմ, թե երբ դա տեղի կունենա: Ես չեմ որոշում: Դա կարող է տեղի ունենալ վաղը, մի քանի խաղից հետո, մեկ տարի անց, հինգ տարի անց..
Ֆլորենտինոն [Պերեսը] այստեղ կմնա ևս չորս տարի, և իմ նպատակն է այդ ժամկետում նրա հետ աշխատել։ Կարող ենք միասին հեռանալ», - ծիծաղելով հայտարարել է «Ռեալի» գլխավոր մարզիչը:

Ancelotti wants to leave Real Madrid with Perez
Yesterday, journalist Edu Pedal reported on Onda Cero's Radio Estadio Noche program that the Italian specialist decided to leave the club after the end of the season, but the Italian himself denied the news.
"I want to clarify. I will never decide when to leave this club, never in my life. That moment will come one day, but I don't know when. It could happen tomorrow, in a few games, in a year, in five years.
Florentino [Perez] will stay here for another four years, and I aim to work with him during that period. We can leave together," said the head coach of "Real" with a laugh.