«Շրջանավարտների համար թող այս օրը լինի հաջողությունների, նոր նվաճումների և բացահայտումների սկիզբ». Տիգրան Ավինյան (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
Երևանի փոխքաղաքապետ, ՀԱՊՀ (Պոլիտեխնիկի) ավագ դպրոցի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Տիգրան Ավինյանը շնորհավորել է Վերջին զանգի առթիվ.
«Այսօր ՀՀ հանրակրթական դպրոցներում նշվում է Վերջին զանգը։
Դպրոցին հրաժեշտ տալը յուրաքանչյուրի կյանքում ամենից կարևոր և հիշարժան պահերից է։ Բոլոր շրջանավարտների համար թող այս օրը լինի հաջողությունների, նոր նվաճումների և բացահայտումների սկիզբ։
Որպես ՀԱՊՀ (Պոլիտեխնիկի) ավագ դպրոցի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ՝ այսօր ներկա գտնվեցի դպրոցի Վերջին զանգի միջոցառմանը, և միասին ճանապարհեցինք ևս մեկ սերնդի՝ դեպի կյանքի նոր շրջափուլ։

«Для выпускников пусть этот день станет началом успехов, новых свершений и открытий». Тигран Авинян (ФОТО)
С последним звонком поздравил заместитель мэра Еревана, председатель попечительского совета НПУА (политехнической) средней школы Тигран Авинян.
«Сегодня в общеобразовательных школах РА отмечается последний звонок.
Прощание со школой – один из самых важных и запоминающихся моментов в жизни каждого человека. Пусть этот день станет для всех выпускников началом успехов, новых свершений и открытий.
Как председатель попечительского совета средней школы НПУА (политехнический институт), я присутствовал сегодня на школьном мероприятии «Последний звонок», и вместе мы отправили новое поколение в новый этап жизни.